خار فنری

حلقه های فنری

    قطر 0.010 تا .625 اینچ در سیم

    دور ، 1/2 دور ، مربع ، مستطیل و سیم مخصوص

    فنر های ویژه حلقه ای از جمله شش ضلعی و شفاف

حلقه های فنر مانند فنر ها به عنوان وسیله ای برای ذخیره انرژی استفاده می شوند و در انواع محصولات مکانیکی وجود دارد. مجموعه ای از حلقه ها را در همه اندازه و فنر ایجاد می کند که در انواع مختلفی از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از حلقه هایی که تولید می کنیم به فنر گرد هستند ، اگرچه روند سفارشی ما به ما امکان می دهد فنر های دیگری از جمله شش ضلعی و طولی تولید کنیم. انواع حلقه های رایج شامل حلقه های فوری و حلقه های نگهدارنده است.

به طور کلی ، حلقه ها ، مانند حلقه های نگهدارنده یا حلقه های محکم ، بیرونی یا داخلی در نظر گرفته می شوند. از حلقه های خارجی به طور معمول برای نگه داشتن مجموعه ای از موارد در کنار هم استفاده می شود و می توان روی شافت نصب کرد. حلقه های داخلی به طور معمول در یک منطقه یا محل مسکونی وارد می شوند و فشار به بیرون دارند. در هنگام نصب ، حلقه به صورت الاستیک تغییر فنر یافته و در محل قرار داده می شود تا بتواند به وضعیت بدون فشار آن برگردد.

بسیاری از طرح ها حلقه ها را انتخاب می کنند ، مانند حلقه های نگهدارنده یا حلقه های ضربه محکم و ناگهانی – بر خلاف پین یا پیچ – زیرا تحمل های بیشتری را ارائه می دهند و به ماشین کاری کمتری نیاز دارند.

مواد برای حلقه های فنر

بیشتر اوقات ، مواد حلقه توسط محیطی مورد استفاده قرار می گیرد که از آن استفاده می شود. با این وجود ، انواع مختلفی از ظرفیت های مختلف بار را ارائه می دهند که برای اطمینان از عملکرد حلقه بدون در نظر گرفتن خرابی ، باید در نظر گرفته شوند. تیم راهنمای طراحی ما آماده است تا در طراحی حلقه های فنر ، حلقه های اسنپ و حلقه های نگهدارنده به شما کمک کند ، بنابراین لطفاً با مکانی که به شما نزدیکتر است تماس بگیرید .

مانند سایر قطعات تولید شده فنر ، ما می توانیم هر نوع حلقه فنر را متناسب با نیاز شما بسازیم. به عنوان یک تولید کننده حلقه های قابل اعتماد ، سال به سال قیمت های عالی ، کیفیت بالا و رضایت مشتری را ارائه داده ایم.

برای تجربه تفاوت فنر برای خودتان ، امروز با ما تماس بگیرید

09154555546 -05138761270.